Spotkania z zarządcami Lux Dom

W dniu 23.04.2014 odbyło się w siedzibie firmy Lux-Dom spotkanie informacyjne/szkolenie dotyczące nawiązania bliższej współpracy zarządców nieruchomości zgromadzonych w strukturach Lux-Domu i członków Stowarzyszenia.   W spotkaniu które przebiegło w miłej atmosferze udział wzięło 14 zarządców nieruchomości oraz z ramienia Stowarzyszenia – Robert Krawczyk i Rafał Kita.

Zebrani wysłuchali prezentacji prowadzonej przez Roberta Krawczyka dotyczącej zakresu działań jakimi zajmują się członkowie stowarzyszenia oraz omówione zostały problemy hydroizolacyjne najczęściej występujące w obiektach wielomieszkaniowych – balkony , tarasy, garaże podziemne , dylatacje. Wywiązała się również merytoryczna dyskusja związana z pracą zarządców.

Zwrócono również uwagę słuchaczy na problem braku precyzyjnej i fachowej identyfikacji występujących problemów. Brak właściwej specjalistycznej diagnostyki, brak dokumentacji projektowej bardzo często prowadzą do popełniania „starych „ błędów.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem uczestnikom drobnych upominków oraz deklaracją współpracy stron.

W niedalekiej przyszłości przeprowadzone zostaną podobne spotkania z administratorami budynków.

Robert Krawczyk

Author: Robert Krawczyk

Inżynier budownictwa z 25 letnim stażem. Posiada uprawnienia budowlane od 1993 r. Od 12 lat specjalizuje się w zagadnieniach hydroizolacyjnych. Ponadto właściciel firmy Izoltechnika-Pro / specjalistyczne wykonawstwo, ekspertyzy , projektowanie hydroizolacji. Założyciel i prezes Stowarzyszenia.

Udostępnij artykuł na

Nie musisz wiedzieć jak, ważne że właśnie znalazłeś kogoś kto wie