Kontynuacja spotkań z administratorami z Lux Domu

W dniach 15.05.2014 i 16.05.2014 odbyły się organizowane przez Stowarzyszenie spotkania informacyjno-szkoleniowe dla administratorów funkcjonujących w strukturach Lux-Domu , firmy zarządzającej wieloma nieruchomościami w Warszawie. Na spotkanie przybyło łącznie 23 osoby.
Z ramienia Stowarzyszenia spotkanie prowadzili Robert Krawczyk i Rafał Kita
Obecni wysłuchali informacji o zakresie robót i usług wykonywanych przez członków Stowarzyszenia . Omówiono wiele przypadków dotyczących problemów hydroizolacyjnych występujących na obiektach jakimi zarządzają administratorzy. Jak się spodziewaliśmy wywiązała się ciekawa dyskusja , bowiem prezentowane problemy to bardzo często „ chleb codzienny” administratorów. Zwróciliśmy również uwagę na duże znaczenie diagnostyki oraz dokumentacji technicznej. Już w trakcie spotkania otrzymaliśmy zaproszenia do współpracy na konkretnych obiektach.
Mamy nadzieję , że to początek owocnej współpracy pomiędzy zarządcami i administratorami oraz Stowarzyszeniem Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie.

Robert Krawczyk

Author: Robert Krawczyk

Inżynier budownictwa z 25 letnim stażem. Posiada uprawnienia budowlane od 1993 r. Od 12 lat specjalizuje się w zagadnieniach hydroizolacyjnych. Ponadto właściciel firmy Izoltechnika-Pro / specjalistyczne wykonawstwo, ekspertyzy , projektowanie hydroizolacji. Założyciel i prezes Stowarzyszenia.

Udostępnij artykuł na

Nie musisz wiedzieć jak, ważne że właśnie znalazłeś kogoś kto wie