Wolica

Centrum techniczno – szkoleniowe WOLICA

Miejsce stworzone specjalnie do szkoleń z zakresu hydroizolacji.

Oferujemy specjalistyczną wiedzę z zakresu projektowania, szkolenia wykonawców, opracowywania opinii, ekspertyz technicznych i projektów wykonawczych.

Działalność dydaktyczna

W naszej siedzibie w Wolicy, na ul. Sękocińskiej 38/1 organizujemy szkolenia dedykowane w oparciu o najnowsze materiały i technologie. Sala wykładowa jest wyposażona w prezentery dostępnych rozwiązań technicznych hydroizolacji budynków – tarasy, balkony, ściany, fundamenty i inne. Wszystkie składowe systemów są dostępne w postaci próbek – możesz sam sprawdzić wytrzymałość i właściwości oferowanych materiałów.

Sprawdź terminy i tematy nadchodzących szkoleń!

Dystrybucja materiałów specjalistycznych

Zajmujemy się również dystrybucją materiałów specjalistycznych topowych producentów hydroizolacji i rozwiązań balkonowo-tarasowych: Remmers, Botament, Schomburg, Perfecta, Renoplast, Triflex,  DD Pedestals, EthernoIvica i wiele więcej  – skontaktuj się z nami aby otrzymać pełną ofertę wraz z cennikiem!

Wynajem sali wykładowej i poligonu

Istnieje możliwość wynajęcia sali wykładowej z poligonem na szkolenia budowlane oraz z każdej innej dziedziny. Sala wykładowa o powierzchni około 100 m² mieści do 80 osób, jest wyposażona w projektor oraz nagłośnienie. Posiadamy 2 oddzielne toalety oraz szatnię. Poligon znajduje się pod salą wykładową i ma około 140 m². Zapewniamy podstawowy serwis kawowy oraz przekąski. Istnieje również możliwość organizacji obiadu w restauracji hotelu odległego o niecały kilometr od Centrum.

Kontakt

Sprawdź również naszą stronę na facebooku: Centrum Techniczno-Szkoleniowe Wolica

Zapraszamy do kontaktu!

tel: 502 308 034 – mgr inż. Robert Krawczyk

mail: robert@hydroekspert.eu

oraz

tel. 793 326 234 – inż. Paweł Kołakowski

mail: pawel@hydroekspert.eu

Nie musisz wiedzieć jak, ważne że właśnie znalazłeś kogoś kto wie