AeroInspect – Przeglądy budynków z użyciem drona

AeroInspect to nowoczesna metoda kontroli stanu technicznego oraz przeglądu budynków wielorodzinnych, a także wszystkich innych budowli i konstrukcji. Głównymi zaletami tego rozwiązania są:

  • Brak konieczności angażowania lokatorów do przeglądu stanu technicznego balkonów lub elementów elewacji
  • Nieangażowanie ciężkiego sprzętu typu podnośniki hydrauliczne, co przekłada się na brak zniszczeń terenów zielonych wokół budynku
  • Możliwość oględzin tych części budynku które są niewidoczne z poziomu gruntu oraz na ich podstawie sporządzenie raportu
  • Oszczędność czasu i pieniędzy

Inspekcja budynków mieszkalnych z lotu ptaka

Usługa jest świadczona przez operatora, a zarazem inżyniera budownictwa, posiadającego Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie oraz uprawnienia do pilotowania bezzałogowego statku powietrznego UAVO VLOS o masie MTOM do 5kg, uprawniające do wykonywania lotów komercyjnych w pobliżu budynków wielorodzinnych.

Raport z przeglądu

Raport z wykonanego przeglądu zawiera wysokiej rozdzielności zdjęcia (12 Mpix) lub filmy (w rozdzielczości do 4K – 30 kl/s) i opis techniczny wykonany przez uprawnionego inżyniera budownictwa – rzeczoznawcę. Najwyższa jakość naszych usług jest podparta ponad setką przeprowadzonych ekspertyz i opinii technicznych budynków wielorodzinnych w zakresie hydroizolacyjnym i konstrukcyjnym.

Zapraszamy do skorzystania i sprawdzenia możliwości AeroInspect!
Kontakt: 793 326 234 oraz kontakt@aeroinspect.pl

Nagranie z AeroInspect

Avatar

Author: Paweł Kolakowski

Udostępnij artykuł na

Nie musisz wiedzieć jak, ważne że właśnie znalazłeś kogoś kto wie