Szkolenie Remmers na Mazowszu

W majowym szkoleniu dla wykonawców hydroizolacji i renowacji w Nowej Bukowce wzięło udział liczne grono zainteresowanych. Spotkanie zorganizowano wspólnie z firmą „bhb” Bogdana Hłaski.
Członkowie Stowarzyszenia Ekspertów Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie mieli okazję zapoznać się z nowymi produktami firmy Remmers, poszerzyć wiedzę teoretyczną i nabyć praktyczne umiejętności dotyczące właściwego stosowania materiałów do uszczelniania pęknięć, izolacji pionowej i poziomej oraz renowacji ścian i tarasu. Prelegent mgr inż. Jarosław Gasewicz zaprezentował sprawdzone systemy produktów do hydroizolacji oraz nowości takie jak Multi-Baudicht 2K – hybrydowy produkt posiadający właściwości szlamu uszczelniającego i masy po-limerowo-bitumicznej a także Kiesol C – specjalny krem na
bazie silanów, przeznaczony do iniekcji murów.

Na zakończenie szkolenia uczestnikom wręczono certyfikaty potwierdzające ich nowo nabyte umiejętności. Niespodzianką (szczególnie dla Pań) były upominki do pielęgnacji twarzy i ciała firmy Pat & Rub.

Mając na uwadze rosnące wymagania rynku kształcimy naszych wykonawców, a także doskonalimy technologie. Seminaria stanowią szansę na podzielenie się wiedzą i prezentację nowych technik zastosowań.

 Źródło: 08/2011 – remmers news

Stowarzyszenie Wykonawców Hydroizolacjii i Renowacji w Budownictwie - Galeria
Stowarzyszenie Wykonawców Hydroizolacjii i Renowacji w Budownictwie - Galeria
Robert Krawczyk

Author: Robert Krawczyk

Inżynier budownictwa z 25 letnim stażem. Posiada uprawnienia budowlane od 1993 r. Od 12 lat specjalizuje się w zagadnieniach hydroizolacyjnych. Ponadto właściciel firmy Izoltechnika-Pro / specjalistyczne wykonawstwo, ekspertyzy , projektowanie hydroizolacji. Założyciel i prezes Stowarzyszenia.

Udostępnij artykuł na

Nie musisz wiedzieć jak, ważne że właśnie znalazłeś kogoś kto wie