Książka Tarasy|Balkony

Czego możesz się dowiedzieć?

Tarasy|Balkony to kompendium wiedzy dotyczące projektowania i wykonywania balkonów i tarasów. Zawiera szczegółowe informacje na temat najbardziej popularnych na rynku systemów balkonowych i tarasowych tj. system standardowy klejony, wentylowany, powłokowy – żywiczny, oraz kamienny dywan.

Książka omawia charakterystykę każdej ze składowych warstw systemów, wyszczególnia możliwe do użycia materiały budowlane i przedstawia wytyczne z norm polskich, zagranicznych oraz wieloletniego doświadczenia wykonawców. Książka została stworzona na potrzeby wykonawców, inżynierów budownictwa, architektów, zarządców nieruchomości oraz inwestorów prywatnych aby ułatwić wybranie odpowiedniej technologii na wykonanie balkonu i tarasu.

Uwaga, z powodu zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, premiera książki Tarasy|Balkony została przesunięta. Więcej informacji wkrótce.

Jeśli chcesz otrzymać informację o premierze książki mailowo lub telefonicznie, wyślij nam wiadomość na pawel@hydroekspert.eu z dopiskiem „Powiadomienie o premierze”.

Nie musisz wiedzieć jak, ważne że właśnie znalazłeś kogoś kto wie